СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

(ПРО НАДАННЯ БАЗИ ДАНИХ)

27.02.2020 № 01-35/100

                                                                                                                                 Керівнику ЗЗСО

 

Про надання бази даних

 

На виконання листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 25.02.2020 № 03.2-16/224 «Про надання бази даних» відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації нагадує Вам, що в програмі «КУРС: Школа» зручно сформувати XML файл зі списком випускників для подальшого імпорту в програму «Education». Імпорт в програму «Education» проходить не є коректним, тому Вам потрібно до 04.03.2020 створити заявку у програмі «КУРС: Школа» та відправити її на портал «ІСУО», відповідно до Інструкції.

 

Також до 04.03.2020 просимо надати до відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації в паперовому вигляді такі документи:

1) список дітей, які отримуватимуть свідоцтво з відзнакою (для 9 кл.), та золоту чи срібну медаль (11 кл.) (П.І.Б. – відзнака або яка медаль). Якщо таких дітей немає в закладі, необхідно письмово повідомити про їх відсутність;

2) список випускників 11 класів із серією та номером попереднього документу про освіту (П.І.Б. – серія та номер свідоцтва);

3) ксерокопію документа, що посвідчує особу (свідоцтво про народження/паспорт), податковий код – ІПН (копія буде повернута до закладу в обов’язковому порядку).

 

Документи повинні бути підписані директором та завірені печаткою.

 

Після перевірки документів Вам на пошту будуть надіслані підтвердження на замовлення документів про освіту, які потрібно роздрукувати у 3 примірниках, підписати, поставити штамп закладу і печатку на кожній сторінці й надати такі до відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації не пізніше 10.03.2020. 

 

 

Начальник відділу                                                           Людмила ДОРОФЄЄВА

 

 

Катерина Кучер 2 21 15« повернутися до списку оголошень