СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Керівникам закладів загальної середньої освіти (Геоінформаційні системи в освітній діяльності)

Керівникам закладів ЗЗСО

 

Шановні колеги, запрошуємо долучитися до дуже цікавої справи - використання геоінформаційних систем в освітній діяльності.

За результатами Круглого столу з міжнародною участю “Нові інформаційні технології в управлінні національними проектами на прикладі військово-патріотичної гри “Сокіл”/“Джура”: практичні аспекти”, який відбувся в Міністерстві освіти і науки України 9.4.19 р. Компанія Esri (США) прийняла рішення долучити Україну до Глобального проекту модернізації освіти у світі, який започаткований у 2018 році. Мета проекту – зміна підходів до викладання базових дисциплін в середній школі, а саме географії, природознавства, екології, історії, інформатики, “Захист Вітчизни”, краєзнавство та інш. Для досягнення вказаної мети Компанія Esri надає безкоштовно і без будь яких прихованих зобов’язань річну ліцензію на використання хмарного сервісу ArcGIS Online усім 16176 загальноосвітнім середнім школам і ліцеям.

В листах ви знайдете додаткову інформацію про ресурси.(додається)

Методист РМК                                                                                  Олена СЕРДЮК« повернутися до списку оголошень