Інформаційна система управління освітою (ІСУО)

Україна. ІСУО > Відділ освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації. ІСУО

З метою створення єдиної електронної бази закладів освіти в районі впроваджена інформаційна система управління освітою (ІСУО).Це програмний комплекс, який приймає і консолідує дані із закладів освіти про персонал, класи, дітей, приміщення  та генерує обов'язкові форми звітності ЗЗСО, що значно  спрощує процедуру обліку.

Створено  новий  сервіс - електронна  реєстрація в заклади дошкільної освіти. Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на даному сайті. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в заклади дошкільної освіти, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки нашого району.

Оновлення програм  "КУРС:Школа"  і  "КУРС:Сайт"  можна завантажити на сайті